univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи

13 грудня 2018 року відбулася чергова вчена рада

З нагоди Дня заснування вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за високі трудові досягнення і професійну майстерність, добросовісне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у становлення та розвиток університету присвоєно почесне звання «Заслужений працівник Університету «Україна» працівникам:

Мякушко Надії Семенівні, директору Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна»;

Шараварі Роману Івановичу, першому заступнику директора з науково-педагогічної роботи;

Губарь Тетяні Володимирівні, декану соціально-гуманітарного факультету;

Черкас Вірі Володимирівні, декану факультету правознавства і фінансів;

Аванесяну Геннадію Миколайовичу, заступнику завідувача кафедри правознавства;

Глобі Сергію Миколайовичу, старшому викладачу кафедри соціальної роботи.

За вагомий внесок у становлення та розвиток університету, багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 20-річчя Університету «Україна» грамотою нагороджені:

Бондаренко Павло Іванович, заступник директора з адміністративно-господарських питань;

Конопльова Тетяна Володимирівна, головний бухгалтер;

Бацман Ольга Сергіївна, старший викладач кафедри соціальної роботи.

Подяка за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, активну науково-педагогічну і громадську діяльність, плідну співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та з нагоди святкування 8 жовтня Дня юриста надається Коваленку Володимиру Федоровичу та Кальяну Олександру Сергійовичу, викладачам кафедри правознавства.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права