univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи

У рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», що проводилася Луцьким інститутом розвитку людини Університету «Україна», активно працювала секція «Бібліотечна та архівна справа як важлива складова інформаційно-комунікаційної діяльності». Робота секції розпочалася цікавою дискусією про специфіку сучасної бібліотечної справи та особливості професії бібліотекаря. До обговорення долучилися провідні фахівці в цій галузі: представники Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки; заступник директора по роботі з дітьми Луцької міської централізованої бібліотечної системи Н.І. Бочарова, директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Н.В. Граніч. З цього приводу актуальною була доповідь кандидата філологічних наук, доцента СНУ імені Лесі Українки М.М. Хмелюк на тему: «Сьогоденні бібліотечні реалії в художньому дискурсі Марини Єщенко». Професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Л. Синявська презентувала видавничу діяльність наукової бібліотеки свого університету. Цікавими та пізнавальними були доповіді, презентації викладачів та студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Загалом на нашому святі науки панувала приємна атмосфера, відбувся потужний обмін науковими ідеями, досягненнями, а також досвідом практичних запроваджень. Усі присутні отримали сертифікати учасників IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу».

Викладачі кафедри інформаційної діяльності, бібліотечної та архівної справи дуже вдячні гостям конференції і своїм студентам за допомогу та позитивну співпрацю!

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини