pkuu@vmurol.com.ua
Група: Соціальні акції

Беріть приклад

Олександр Федоренко – студент заочної форми навчання третього курсу Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна», напряму підготовки «Здоров’я людини». В його заліковій книжці оцінки радують око. Завжди сумлінно виконані самостійні завдання, ґрунтовні відповіді на семінарах, заліках.

Сьогодні Олександр – санітарний інструктор 4-ої патрульної роти патрульного батальйону (в/ч 3005). Скромний, ввічливий, толерантний. Саша користується повагою серед своїх однокурсників. Вони і не знали, що в 2017 році він разом із нашими бійцями відбивав атаки з боку російсько-окупаційних військ у прифронтовій Авдіївці.

Про себе на зустрічі з одногрупниками говорить небагато, захоплено розповідає про героїзм своїх друзів на сході України.

Він бачив смерть… Він рятував своїх побратимів під прапором Європейського Союзу, який Президент України П.О. Порошенко привіз на Мюнхенську конференцію з Авдіївки.

Чергову сесію Саша складає на відмінно. І мріє про сокровенне всіх українців – мир, незалежність та щастя.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права