pkuu@vmurol.com.ua

Пройшли Державні атестаційні комісії

Державні атестаційні комісії молодших спеціалістів та бакалаврів пройшли вже у всіх філіях (ТВСП) Університету «Україна», в усіх інститутах та коледжах! Це були дуже відповідальні миті і ми пишаємось, що студенти подолали цю сходинку: хтось успішно, хтось в міру своїх можливостей! Викладачі вклали частинку своєї душі в кожного випускника, завжди підтримуватимуть майбутні досягнення, радітимуть перемогам! Дорогі випускники Ви завжди можете звернутися за порадою до своїх викладачів, а також продовжити навчатися на інших спеціальностях та курсах з нами!