univ.ukraine@gmail.com
Група: Культурно-масова діяльність

3-го вересня відбулась урочиста посвята у студенти Університету "Україна"

3-го вересня відбулась урочиста посвята у студенти Університету "Україна".

Площа знань була переповнена вступниками, батьками та почесними гостями. Відкрив посвяту народний депутат Віктор Чумак - керівництво Університету дуже вдячне йому за небайдужу позицію та відзначення ролі вищої освіти у формуванні та розвитку молодого покоління українців.

Промова П.М. Таланчука як завжди влучно підкреслила проблеми сьогодення, важливість того, що наші студенти обрали шлях будувати своє майбутнє в Україні! Університет всіляко їм у цьому сприятиме! Президент підкреслив, що рейдерське захоплення корпусу жодним чином не вплине на навчальний процес і це питання вирішиться з часом обов'язково!

Тепло і щиро привітав студентів Костянтин Холодов священик Української православної церкви Київського патріархату, військовий священик зони АТО. Також він окропив на успішне навчання всіх першокурсників та викладачів!

Дуже яскравими були виступи представників адміністрації університету, почесних гостей та творчі номери! дякуємо всім причетним за атмосферу грандіозного свята Дня знань!

Також сьогодні у багатьох залах та на чисельних площах різних міст України Посвята у студенти Університету "Україна"! щиро вітаємо першокурсників, студентів, що вступили на старші курси, батьків! бажаємо яскравого насиченого навчального року, саморозвитку і взаєморозуміння!