univ.ukraine@gmail.com
Вітаємо переможців
Вітаємо переможців конкурсу фото до Дня вишиванки в межах акції "Україна" моя вишивана.
Фестиваль Університетське літо в Університеті Україна
Цього року подія співпала ще з 20-річчам Університету "Україна"
16 травня 2019 День вишиванки в Університеті УКРАЇНА
В межах акції "Україна" моя вишивана, нагадуємо, що триває також конкурс
ПОЕТИЧНИЙ ОЛІМП ЛІЛІЇ ЗОЛОТОНОШІ
Культурно-масова діяльність
Нещодавно в Університеті "Україна" для студентів, викладачів, співробітників відбувся творчий вечір відомої української письменниці, члена Національної спілки письменників України, кандидата філологічних наук Лілії Золотоноші.
Портал інклюзивних інновацій «ВІД РІВНИХ ПРАВ – ДО…
Новини інклюзії
11 квітня 2019 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» розпочав свою роботу ІІІ Освітній форум із міжнародною участю «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
Студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання спілкувалися про роль професії у персональній траєкторії людини
Новини освіти
Сьогодні в Україні виміром якості продукції вищої освіти як сектора національної економіки стає людський капітал як сукупність певних якостей людини і здоров’я, природних здібностей, освіти, професіоналізму. Зростає попит на висококваліфікованих сеціалістів-універсалів, які мають глибоку професійну компетентність, спеціалізовану професійну підготовку, навички інноваційної, підприємницької, управлінської діяльності і будуть конкурентоспроможними на національному, європейському та світовому ринках праці.
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Курси оздоровчого масажу в ЛІРОЛ
Заняття проводить досвідчений практик, фахівець з масажу та мануальної терапії з великим досвідом роботи
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Крокуємо до нових знань
Бібліотека
У бібліотеці Університету «Україна» на початок II семестру навчального року оформлена галерея розлогих книжкових експозицій.
Видано книгу монографію
Новини інклюзії
Теоретико-методологічні засади та технології інклюзії у закладах вищої освіти. Досвід Університету «Україна».
Наукові заходи
В Університеті "Україна" відбулася ХVI Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених "Молодь: освіта, наука, духовність". Мета заходу – активізувати науково-дослідну роботу молоді, залучити її до творчого пошуку, генерації нових наукових ідей.
Тиждень психології
Новини освіти
Протягом 22-25 квітня у Хмельницькому_інституті_соціальних_технологій_Університету «Україна» кафедрою психології та соціальної роботи проводився тиждень психології. Щоденно для студентів та викладачів відбувалися майстер-класи: «Шлях до себе – шлях до успіху», «Емпатійне спілкування на основі ненасильницької комунікації, або як чути і розуміти один одного», «Емоційна саморегуляція особистості», «Використання гештальт-підходу в консультуванні клієнтів».
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
Золота медаль за компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи
Особисті здобутки
У рамках Міжнародної виставки "Освіта і кар'єра" Університет «Україна» нагороджено золотою медаллю в номінації "Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи".
Проект Кращий старт
Новини інклюзії
Сімейний проект підтримки та реабілітації 1000 українських сімей, де є діти з інвалідністю.
Голосуй за мовний закон
Якщо Ваша рідна мова - українська - голосуйте 0800302277 (безкоштовно)
Профілактика булінгу серед учнівської молоді: лекція для старшокласників "Що таке булінг"
У сучасному світі, на жаль, все частіше виникають проблеми з поведінкою серед учнівської молоді. З чим це пов’язано, як із цим боротися, як уникнути агресивної поведінки, як допомогти молоді у цьому?
Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
Новини міжнародної діяльності
24 квітня 2019 року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" відбулася Міжнародна конференція щодо супроводу дітей із інвалідністю та підтримки їхніх родин "Кращий старт" під патронатом депутата Європейського парламенту в Брюсселі Марека Плюри.
Фото під сакурою
Вже котрий рік поспіль на площі знань Університету "Україна" в квітні розквітають сакури
Кубок світу зі спортивних танців на візку
Олена Чинка здобула перемогу у сольних виступах та й у парі з Олександром Онищенко
Literature Green Way Fest
Акція з метою привернути увагу до сучасного стану екології
У Луцькому інституті розвитку людини стартували навчальні курси із оздоровчого масажу
Новини освіти
На базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», який успішно готує та випускає фахівців із фізичної терапії, розпочали роботу курси оздоровчого масажу. Програма передбачає ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік оздоровчого масажу. Курси розраховані як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини