univ.ukraine@gmail.com
Програма подвійних дипломів з соціальної роботи
з 16 по 22 вересня в Університеті "Україна" проходили дослідницьку практику 19 студентів з Литви (м. Шяуляй)
Семінар від інженера Carl ZEISS в УУ
ZEISS та їх представник в Україні компанія "Асферика" провели триденний семінар на тему: "Практична рефракція".
Візит Голови адміністрації Посольства Швеціі в УУ
До Університету Україна завітали Голова адміністрації Посольства Швеціі Юакім Нільссон та делегація Університету Ліннея
Студенти ІПСВ відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.
На заході були представлені напрямки нотаріату, державної виконавчої служби, управління судової, правової роботи та міжнародного співробітництва, фінансового та матеріально-технічного забезпечення, правової освіти та ін.
3-го вересня відбулась урочиста посвята у студенти Університету "Україна"
Культурно-масова діяльність
Урочиста щорічна подія відбулась як завжди на висоті, шаленими оплесками зустрічали гостей та виступаючих, бабине літо сприяло сонячною теплою погодою, а натхненний настрій студентів надихав творити та рухатись вперед.
Петиції на сайтах Президента та КМДА
Соціальні акції
Зареєстровані дві петиції з проханням допомогти розібратися з ситуацією щодо захоплення корпусу Університету "Україна".
Відкритий лист-звернення
Хто бажає підтримати Університет "УКРАЇНА", підписуйте лист
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Тимчасовий режим роботи університету та приймальної комісії
Контакти для зв'язку
Контактні номери керівників підрозділів, поки не відновиться доступ до телефонів секретаріату та приймальної комісії
Інформація стосовно законності рейдерського захоплення будівель УУ
Роз'яснення ситуації щодо рейдерського захоплення корпусів Університету "Україна", що стався 7 серпня 2018 року о 18:40.
Трансляція фільму "Успішні випускники Університету "Україна"
Культурно-масова діяльність
21 липня 2018 року о 12.30 на 5 каналі в передачі "НАВЧАЙСЯ З НАМИ" відбудеться трансляція ролику "Успішні випускники Університету "Україна", присвяченного 20-річчю університету.
Вручення дипломів випускникам Університету та коледжів
Культурно-масова діяльність
У всіх територіально відокремлених підрозділах Університету "Україна" відбулися урочисті вручення дипломів випускникам Університету! Бажаємо випускникам навчатись протягом життя, завжди вдосконалювати свої знання, вміння та навички, cтати справжніми профі опанованого фаху та знову і знову повертатися до своєї Alma mater!
Вітаємо з ювілеєм Петра Михайловича Таланчука
Культурно-масова діяльність
Сьогодні численний колектив,студенти, випускники та партнери сучасного та прогресивного Університету "Україна" вітають Президента Таланчука Петра Михайловича з ювілеєм!
 «Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності» зазнали змін
Новини освіти
Відповідне рішення уряду було оприлюднене у Постанові Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. Якими є ці зміни?
Автор: Світлана ПАТРА, журналіст Університету "Україна"
Чудові та цікавенні Speaking clubs в Університеті "Україна"
Новини міжнародної діяльності
Продовження Speaking clubs обов'язково буде у вересні! Групи формуватимуться на основі тестування рівня знання мови, тож, щоб потрапити у потрібну групу, слідкуйте за новинами
Незалежне оцінювання з української мови і літератури
Новини освіти
У 2018 році мовний блок тесту включає 34 завдання. Максимальна кількість тестових балів, що може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання мовної частини тесту, дорівнює 68 балам.
Пройшли Державні атестаційні комісії
Новини освіти
Державні атестаційні комісії молодших спеціалістів та бакалаврів пройшли вже у всіх філіях (ТВСП) Університету «Україна», в усіх інститутах та коледжах!
Театр-студія "Данко" виграв Гран-прі
Колективні здобутки
Народний аматорський Театр-студія "Данко" Центру художньої творчості Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" виграв Гран-прі XIIIго Київського міського фестивалю-конкурсу аматорських театральних колективів "Київська театральна весна".
Результати виборів президента студентського самоврядування Університету "Україна"
Офіційні результати виборів президента студентського самоврядування Університету "Україна"
Засідання Молодих послів миру і всіх, хто прагне мирної співпраці між народами, в Університеті "Україна"
Новини міжнародної діяльності
5.06 з 12 до 14.00 в 105 ауд. 1-го корпусу Університету Україна відбудеться засідання Молодих послів миру і всіх, хто прагне мирної співпраці між народами. Запрошуються всі бажаючі.