Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Дні народження

     2018 рік 

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у грудні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Купріяненко Володимир Петрович

    01.12.1953

    Чернігівська філія

    директор

    Кузьменко Альона Сергіївна

    02.12.1992

    Підготовче відділення для іноземних громадян

    завідувач відділенням

    Нечипорук Наталія Віталіївна

    02.12.1986

    Кафедра фінансів та обліку

    старший викладач

    Корбут Руслана Володимирівна

    03.12.1979

    Відділ організації навчального процесу

    фахівець ІІ категорії

    Юліна Антоніна Іллівна

    03.12.1937

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Тропіна Аліна Олексіївна

    05.12.1970

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Комар Геннадій Миколайович

    07.12.1962

    Відділ науково-дослідної, міжнародної та грантової діяльності

    фахівець І категорії

    Жила Олександр Іванович

    08.12.1971

    Інженерний відділ

    оператор котельні

    Андрусенко Олена Володимирівна

    08.12.1984

    Інженерно-технологічний інститут

    провідний фахівець

    Клименко Віктор Васильович

    09.12.1935

    Кафедра психології

    професор

    Капосльоз Вікторія Олександрівна

    10.12.1970

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Трофімова Оксана Петрівна

    10.12.1972

    Відділ маркетингу

    провідний фахівець

    Іванов Андрій Аркадійович

    11.12.1983

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Петренко Максим Віталійович

    11.12.1983

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

    Гордієнко Алла Миколаївна

    13.12.1970

    Кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу

    старший викладач

    Гусаренко Валентина Анатоліївна

    13.12.1963

    Кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу

    старший викладач

    Сірош Наталія Петрівна

    13.12.1969

    Центр інклюзивних технологій навчання

    перекладач-дактилолог

    Пащук Тарас Валерійович

    15.12.1988

    Луцький коледж

    директор коледжу

    Микитенко Валентина Михайлівна

    15.12.1957

    Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    лаборант

    Чайковський Михайло Євгенович

    15.12.1963

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    директор інституту

    Туровець Ганна Миколаївна

    16.12.1978

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    асистент

    Потребчук Марина Володимирівна

    19.12.1987

    Відділ документального супроводу вступу

    начальник відділу

    Паладієва Наталія Олексіївна

    19.12.1976

    Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

    начальник відділу

    Якимчук Микола Володимирович

    19.12.1968

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    професор

    Адамчук Наталія Василівна

    20.12.1973

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Корзун Віталій Наумович

    20.12.1937

    Кафедра технології харчування

    професор

    Федірко Анна Василівна

    21.12.1991

    Відділ організації навчального процесу

    начальник відділу

    Кондукоцова Неля Валеріївна

    24.12.1979

    Кафедра менеджменту

    старший викладач

    Левченко Ганна Євгенівна

    25.12.1963

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Танська Тетяна Михайлівна

    26.12.1988

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    асистент

    Смітієнко Зінаїда Дмитрівна

    27.12.1936

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    професор

    Лелюх Андрій Миколайович

    27.12.1979

    Центр художньої творчості

    керівник художній, режисер театру студії 'Данко'

    Мякушко Надія Семенівна

    27.12.1956

    Полтавський інститут економіки і права

    директор інституту

    Сольська Алла Анатоліївна

    29.12.1961

    Вінницький соціально-економічний інститут

    головний бухгалтер

    Білявська Людмила Олексіївна

    30.12.1978

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Дробязко Світлана Ігорівна

    30.12.1975

    Кафедра фінансів та обліку

    доцент

    Калакура Віолетта Вячеславівна

    31.12.1970

    Кафедра технології харчування

    асистент

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у жовтні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Конопльова Тетяна Володимирівна

    01.10.1961

    Полтавський інститут економіки і права

    головний бухгалтер

    Чумак Анатолій Андрійович

    02.10.1946

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Кокун Олег Матвійович

    02.10.1968

    Кафедра психології

    професор

    Кущевська Ніна Федорівна

    03.10.1947

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    завiдувач кафедри

    Гаврилюк Світлана Павлівна

    04.10.1972

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Семенко Анатолій Іларіонович

    05.10.1937

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    професор

    Хавхун Галина Миколаївна

    05.10.1955

    Кафедра дизайну

    доцент

    Савич Віта Олексіївна

    05.10.1983

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Болховітін Федір Миколайович

    06.10.1986

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    заступник директора центру

    Вольневич Олександр Іванович

    06.10.1946

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

    Душанін Ян Станіславович

    08.10.1975

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Марковський Андрій Ігорович

    11.10.1988

    Кафедра дизайну

    доцент

    Бугаєнко Злата Володимирівна

    12.10.1981

    Центр профорієнтації 'Потенціал'

    провідний фахівець

    Рокосовик Наталія Василівна

    12.10.1975

    Кафедра української, іноземної філології та перекладу

    доцент

    Усатенко Олександр Васильович

    12.10.1959

    Науково-дослідний інститут нанотехнологічної індустрії

    директор

    Фрицький Юрій Олегович

    13.10.1957

    Кафедра конституційного права та теоретико-правових дисциплін

    завiдувач кафедри

    Коромисел Микола Володимирович

    14.10.1987

    Відділення наскрізного навчання та доуніверситетської підготовки

    викладач

    Ломовський Анатолій Іванович

    16.10.1944

    Кафедра дизайну

    доцент

    Гергель Тетяна Анатоліївна

    16.10.1983

    Відділ по роботі з персоналом

    начальник вiддiлу

    Дубчак Галина Михайлівна

    17.10.1968

    Кафедра психології

    професор

    Якуніна Оксана Василівна

    22.10.1961

    Коледж 'Освіта'

    викладач І категорії

    Патра Світлана Миколаївна

    24.10.1981

    Редакція паперових та електронних ЗМІ

    журналіст

    Приліпко Ірина Леонідівна

    24.10.1979

    Кафедра української, іноземної філології та перекладу

    професор

    Смолянова Владислава Леонідівна

    25.10.1981

    Коледж 'Освіта'

    заступник директора з навчально-методичної роботи

    Веденєєва Ольга Анатоліївна

    25.10.1973

    Управління навчально-виховної роботи

    начальник управління

    Нікуліна Ганна Федорівна

    26.10.1951

    Науково-дослідна частина

    начальник

    Іваннікова Ганна Василівна

    28.10.1981

    Кафедра психології

    старший викладач

    Величко Марія Петрівна

    29.10.1984

    Кафедра української, іноземної філології та перекладу

    доцент

    Ушеренко Наталія Русланівна

    30.10.1966

    Центр інклюзивних технологій навчання

    соціальний працівник

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у вересні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Бессараб Петро Герасимович

    01.09.1955

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    директор центру

    Коваль Вікторія Сергіївна

    03.09.1984

    Білоцерківський коледж

    директор

    Шепель Надія Олександрівна

    04.09.1961

    Дніпровська філія

    директор

    Васютин Олександр Васильович

    04.09.1996

    Відкрита науково-навчальна лабораторія кіберфізичних систем

    iнженер

    Курбатова Ірина Костянтинівна

    04.09.1954

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    адмiнiстратор

    Скорейко Катерина Михайлівна

    06.09.1992

    Друкарський відділ

    комірник

    Недашківський Богдан Миколайович

    06.09.1980

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    інженер-програміст

    Петроченко Світлана Володимирівна

    09.09.1965

    Департамент організаційної та кадрової роботи

    заступник керівника департаменту по роботі з територіально відокремленими структурними підрозділами

    Левківський Андрій Петрович

    12.09.1961

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Брускова Діана-Марія Ярославівна

    12.09.1977

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Малишев Віктор Володимирович

    13.09.1960

    Інженерно-технологічний інститут

    директор

    Пришедько Олександр Сергійович

    13.09.1977

    Керівництво університету

    головний бухгалтер

    Швиденюк Наталія Володимирівна

    15.09.1976

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Корніюк Тетяна Олександрівна

    15.09.1988

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    старший викладач

    Мухіна Любов Юріївна

    16.09.1992

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    сестра медична

    Безуглова Людмила Василівна

    16.09.1948

    Кафедра дизайну

    провідний фахівець

    Калакура Марія Михайлівна

    17.09.1941

    Кафедра технології харчування

    завідувач кафедри

    Адирхаєв Сослан Георгійович

    17.09.1959

    Інститут соціальних технологій

    директор

    Тимошенко Анатолій Григорович

    19.09.1939

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    завідувач кафедри

    Сімонова Світлана Миколаївна

    22.09.1959

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Сердюк Василь Павлович

    22.09.1953

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    доцент

    Смірнова Раїса Андріївна

    22.09.1962

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    прибиральник службових приміщень

    Болховітін Василь Миколайович

    23.09.1985

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Орінчай Калина Степанівна

    23.09.1953

    Карпатський інститут підприємництва

    головний бухгалтер

    Марциновська Злота Володимирівна

    24.09.1966

    Відділення наскрізного навчання та доуніверситетської підготовки

    головний фахівець

    Фрицький Олег Федорович

    26.09.1929

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    завідувач кафедри

    Сарана Сергій Володимирович

    26.09.1980

    Кафедра цивільного, господарського , адміністративного права та правоохоронної діяльності

    завідувач кафедри

    Слюсар Костянтин Сергійович

    27.09.1980

    Кафедра конституційного права та теоретико-правових дисциплін

    доцент

    Орловська Ірина Григорівна

    27.09.1990

    Кафедра конституційного права та теоретико-правових дисциплін

    доцент

    Базиленко Анастасія Костянтинівна

    27.09.1987

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    завідувач кафедри

    Уліщенко Віолетта Валентинівна

    28.09.1962

    Кафедра української, іноземної філології

    завідувач кафедри

    Куц Григорій Петрович

    28.09.1958

    Автотранспортний відділ

    водiй автотранспортних засобів

    Сверид Ольга Миколаївна

    29.09.1979

    Тернопільський коледж

    головний бухгалтер

    Адирхаєва Людмила Вікторівна

    29.09.1955

    Кафедра фізичної терапії

    доцент

    Якуніна Вікторія Олегівна

    30.09.1995

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    бухгалтер 1 категорiї

    Конопльова Тетяна Володимирівна

    01.10.1961

    Полтавський інститут економіки і права

    головний бухгалтер

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у серпні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Танська Людмила Вацлавівна

    01.08.1977

    Кафедра менеджменту туризму

    старший викладач

    Щавлінська Світлана Василівна

    01.08.1972

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Сердюк Євгеній Васильович

    02.08.1983

    Кафедра конституційного права та теоретико-правових дисциплін

    доцент

    Самойленко Євгеній Вікторович

    03.08.1984

    Центр профорієнтації «Потенціал»

    директор

    Смолянова Світлана Іванівна

    03.08.1948

    Коледж «Освіта»

    директор

    Омельченко Олена Валеріївна

    04.08.1986

    Відділ організації наукової діяльності

    фахівець

    Коляда Оксана Петрівна

    05.08.1967

    Департамент освітньої діяльності

    проректор з навчально-виховної роботи

    Білюба Людмила Володимирівна

    06.08.1980

    Інститут права та суспільних відносин

    провідний фахівець

    Діброва Михайло Олександрович

    06.08.1987

    Науково-навчальна лабораторія комп’ютерних систем

    завідувач

    Кутліна Ірина Юріївна

    07.08.1953

    Кафедра маркетингу

    професор

    Демиденко Яна Григорівна

    09.08.1998

    Інженерно-технологічний інститут

    фахівець ІІ категорії

    Шаравара Роман Іванович

    09.08.1978

    Полтавський коледж

    директор

    Майборода Олена Вікторівна

    10.08.1959

    Навчально-науковий інститут відкритої освіти

    директор інституту

    Тиндиченко Юлія Володимирівна

    13.08.1996

    Відділ організації наукової діяльності

    фахівець І категорії

    Ресенчук Юлія Вікторівна

    14.08.1983

    Центр інклюзивних технологій навчання

    начальник центру

    Ткаченко Ірина Миколаївна

    14.08.1983

    Центральноукраїнський юридичний коледж

    директор

    Олійник Георгій Юрійович

    14.08.1975

    Кафедра маркетингу

    доцент

    Луцько Владислав Петрович

    14.08.1978

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    старший викладач

    Федорченко Ірина Миколаївна

    14.08.1981

    Кафедра психології

    доцент

    Смірнова Олена Вікторівна

    14.08.1978

    Навчально-науковий інститут відкритої освіти

    заступник директора

    Дума Марія Володимирівна

    15.08.1984

    Івано-Франківська філія

    головний бухгалтер

    Євтушенко Владислава Володимирівна

    15.08.1995

    Відділ організаційної роботи та контролю

    провідний фахівець

    Зайченко Маргарита Ігорівна

    16.08.1973

    Центр інклюзивних технологій навчання

    практичний психолог

    Лебединець Сергій Володимирович

    16.08.1993

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Прилуцький Григорій Іванович

    17.08.1966

    Кафедра журналістики

    асистент

    Колосов Володимир Миколайович

    17.08.1947

    Керівництво університету

    проректор з питань розвитку

    Сухорукова Неля Степанівна

    17.08.1970

    Тернопільський коледж

    директор

    Мельничук Юрій Леонідович

    18.08.1964

    Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді

    керівник

    Ліпська Ірина Михайлівна

    18.08.1959

    Інститут комп’ютерних технологій

    заступник директора

    Бондаренко Артем Миколайович

    20.08.1993

    Автотранспортний відділ

    водій автотранспортних засобів категорії 'В'

    Хачко Надія Петрівна

    20.08.1968

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Бабинін Дмитро Олександрович

    20.08.1973

    Кафедра фармації

    доцент

    Міронюк Алла Анатоліївна

    21.08.1979

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    асистент

    Смірнова Валерія Володимирівна

    22.08.1974

    Дніпровська філія

    головний бухгалтер

    Журавльова Валентина Миколаївна

    22.08.1969

    Департамент фінансово-господарської діяльності

    директор фінансовий

    Шаповалова Яна Юріївна

    23.08.1976

    Центр інклюзивних технологій навчання

    перекладач-дактилолог

    Бєлоусова Наталія Володимирівна

    24.08.1969

    Кафедра менеджменту туризму

    доцент

    Голубченко Ірина Олександрівна

    25.08.1987

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Квітко Марина Анатоліївна

    28.08.1998

    Інститут права та суспільних відносин

    фахівець ІІ категорії

    Бахур Надія Вікторівна

    28.08.1984

    Кафедра фінансів та банківської справи

    старший викладач

    Коротєєва Антоніна Вікторівна

    29.08.1958

    Кафедра фінансів та банківської справи

    професор

    Гаєр Сергій Павлович

    30.08.1976

    Інженерно-технологічний інститут

    директор автошколи

    Карпенко Ігор Віталійович

    30.08.1962

    Редакційний відділ

    кур'єр

    Сук Леонід Кіндратович

    30.08.1937

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    завiдувач кафедри

    Зименко Світлана Василівна

    30.08.1971

    Відділ організаційної роботи та контролю

    начальник вiддiлу

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у липні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Таланчук Петро Михайлович

    01.07.1938

    Керівництво університету

    президент

    Афанасьєв Борис Анатолійович

    01.07.1932

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Комарницька Галина Андріївна

    02.07.1956

    Західноукраїнська філія

    директор

    Ващук Катерина Ярославівна

    03.07.1997

    Відділ організації навчального процесу

    фахівець ІІ категорії

    Демиденко Ярослава Сергіївна

    03.07.1989

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    доцент

    Насонова Наталія Станіславівна

    03.07.1964

    Відділ обліку особових справ студентів

    начальник вiддiлу

    Курбатова Альона Олександрівна

    03.07.1978

    Кафедра психології

    старший викладач

    Васюк Інна Володимирівна

    05.07.1983

    Дубенський коледж

    директор

    Рижук Олександр Миколайович

    05.07.1981

    Науково-дослідна частина

    заступник начальника частини з підготовки фахівців вищої кваліфікації (аспірантура)

    Іщенко Юлія Сергіївна

    06.07.1993

    Департамент організаційної та кадрової роботи

    юрисконсульт

    Каленюк Надія Володимирівна

    07.07.1955

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    головний бухгалтер

    Бугун Любов Михайлівна

    08.07.1960

    Медичний пункт

    фахівець ІІ категорії

    Сук Петро Леонідович

    10.07.1975

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    професор

    Кочура Наталія Миколаївна

    10.07.1974

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Макаренко Світлана Анатоліївна

    11.07.1992

    Відділення центру професійного навчання робітників та підвищення кваліфікації

    начальник відділення

    Андрощук Олександр Олексійович

    11.07.1981

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    інженер електронної техніки

    Руденко Валерій Володимирович

    11.07.1954

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    доцент

    Дубовський Олександр Степанович

    12.07.1968

    Видавничо-друкарський комплекс Університету 'Україна'

    директор

    Коваленко Віктор Володимирович

    13.07.1984

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Білоцький Віталій Леонідович

    13.07.1989

    Автотранспортний відділ

    начальник вiддiлу

    Коломієць Олена Вікторівна

    13.07.1967

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    завiдувач кафедри

    Дзюбенко Юрій Миколайович

    15.07.1988

    Видавничо-друкарський комплекс Університету 'Україна'

    завідуючий виробництвом

    Єрмакова Ірина Павлівна

    16.07.1980

    Миколаївський коледж

    директор

    Бойко Надія Сергіївна

    16.07.1953

    Служба президента

    помічник президента

    Бобренко Ростислав Всеволодович

    21.07.1975

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Дика Вікторія Андріївна

    21.07.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Цибулько Володимир Олександрович

    23.07.1984

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Золотоноша Лілія Анатоліївна

    24.07.1963

    Редакція паперових та електронних ЗМІ

    журналіст

    Семененко Олена Володимирівна

    24.07.1978

    Кафедра менеджменту

    доцент

    Романенко Валерій Миколайович

    24.07.1963

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    зварювальник

    Роздобудько Валерій Васильович

    25.07.1979

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Аль-Тмейзі Аліна Юріївна

    26.07.1977

    Інститут економіки та менеджменту

    заступник директора

    Караваєва Олена Іванівна

    26.07.1979

    Запорізький коледж

    директор

    Пилипчук Любов Борисівна

    29.07.1955

    Кафедра фармації

    доцент

    Коновал Олександр Іванович

    30.07.1951

    Інженерний відділ

    головний енергетик

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у червні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Стафійчук Тетяна Сергіївна

    01.06.1988

    Відділ по роботі з персоналом

    провідний фахівець

    Погрібна Лариса Станіславівна

    02.06.1975

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    доцент

    Довбищенко Михайло Володимирович

    04.06.1966

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    професор

    Кисляк Тетяна Анатоліївна

    04.06.1978

    Центр художньої творчості

    керівник вокального ансамблю народної пісні 'Живиця'

    Москаленко Катерина Сергіївна

    05.06.1982

    Кафедра маркетингу

    старший викладач

    Таланчук Ірина Володимирівна

    05.06.1972

    Служба президента

    начальник служби-юрисконсульт

    Карпенко Ольга Андріївна

    07.06.1954

    Кафедра менеджменту

    доцент

    Принько Мар'яна Сергіївна

    09.06.1987

    Кафедра маркетингу

    асистент

    Нестеренко Юлія Вікторівна

    11.06.1985

    Кафедра журналістики

    доцент

    Черкун Марія Олександрівна

    12.06.1986

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Цілина Марина Миколаївна

    13.06.1979

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    доцент

    Вітвіцький Владислав Русланович

    14.06.1996

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    фахівець

    Бублик Галина Аврамівна

    15.06.1944

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Білан Ален Вікторович

    16.06.1977

    Аудіовідеостудія 'Талан-Студіо'

    директор

    Ткачук Володимир Григорович

    17.06.1936

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    завідувач кафедри

    Войцеховська Валентина Єгорівна

    19.06.1954

    Відділ організації виховної роботи

    вихователь

    Лазор Олена Миколаївна

    19.06.1985

    Кафедра журналістики

    доцент

    Саморяд Олексій Володимирович

    20.06.1995

    Відділ організації навчального процесу

    провідний фахівець

    Куценко Анна Вячеславівна

    22.06.1997

    Інститут соціальних технологій

    фахівець ІІ категорії

    Корінько Олена Миколаївна

    22.06.1974

    Кафедра фармації

    доцент

    Шляхова Леся Петрівна

    22.06.1986

    Відділ економічного розвитку та стратегічного планування

    провідний бухгалтер

    Бодунов Євген Рудольфович

    23.06.1973

    Горлівський регіональний інститут

    директор інституту

    Неділько Оксана Петрівна

    23.06.1974

    Відділ економічного розвитку та стратегічного планування

    провідний економіст

    Каленіченко Тетяна Олексіївна

    25.06.1982

    Інститут економіки та менеджменту

    провідний фахівець

    Лисенко Валерій Іванович

    26.06.1942

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    директор

    Окончук Василь Андрійович

    27.06.1950

    Департамент господарської роботи

    заступник директора

    Ларіонова Світлана Вікторівна

    28.06.1968

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    головний бухгалтер

    Шахнін Дмитро Борисович

    28.06.1971

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Ткаченко Ніна Григорівна

    29.06.1967

    Відділ організаційної роботи та контролю

    архіваріус

    Струменчиков Вадим Ігорович

    30.06.1963

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    завідувач господарством

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Бабинець Надія Андріївна

    30.04.1996

    Друкарський відділ

    комірник

    Васильчишина Анна Валентинівна

    01.05.1998

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    провідний фахівець

    Бойко Григорій Іванович

    01.05.1953

    відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    швейцар

    Севрюков Георгій Іванович

    01.05.1946

    Новокаховський гуманітарний інститут

    директор

    Ковтун Олена Пилипівна

    02.05.1966

    Відділ централізованої бухгалтерії

    провідний бухгалтер

    Брельгін Петро Петрович

    02.05.1976

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    відеоінженер

    Монастирьов Микола Костянтинович

    02.05.1960

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    директор

    Митка Оксана Мирославівна

    03.05.1960

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Босий Борис Данилович

    04.05.1959

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Лукашенко Тетяна Федорівна

    05.05.1975

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Камінська Ілона Василівна

    06.05.1987

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    доцент

    Богославець Олексій Ігорович

    06.05.1964

    Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

    завідувач науково-навчальної лабораторії комп’ютерної графіки

    Овдієнко Юрій Васильович

    07.05.1957

    Служба головного енергетика

    енергетик

    Кучерявий Іван Тихонович

    07.05.1940

    Керівництво Університету

    перший проректор

    Захарін Сергій Володимирович

    08.05.1974

    Кафедра фінансів та банківської справи

    завiдувач кафедри

    Махінова Вікторія Володимирівна

    09.05.1962

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Зименко Аліна Олегівна

    09.05.1991

    Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

    головний фахівець

    Масловський Микола Мусійович

    11.05.1942

    Служба головного енергетика

    електромонтер з обслуговування електроустаткування

    Пікож Василь Васильович

    11.05.1962

    Департамент господарської роботи

    інженер з охорони праці

    Мележик Ольга Вікторівна

    11.05.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Цюцюпа Світлана Віталіївна

    13.05.1982

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Любенко Валерій Олексійович

    13.05.1957

    Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

    доцент

    Соболевська Ольга Олегівна

    14.05.1983

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Проценко Валентина Миколаївна

    14.05.1966

    Кафедра менеджменту туризму

    доцент

    Риженьких Микола Васильович

    15.05.1957

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Фаринюк Любомир Євгенович

    15.05.1960

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Гошовська Валентина Василівна

    15.05.1972

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Меднікова Анастасія Юріївна

    15.05.1991

    Коледж «Освіта»

    викладач

    Зелена Любов Борисівна

    16.05.1974

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    старший викладач

    Кібукевич Наталія Валентинівна

    17.05.1998

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Мацейко Ольга Володимирівна

    17.05.1967

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Кизима Ірина Іванівна

    17.05.1983

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Шамич Олександр Миколайович

    17.05.1968

    Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

    доцент

    Валявка Оксана Володимирівна

    19.05.1975

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Двоєглазова Марина Валеріївна

    19.05.1984

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Нигода Людмила Григорівна

    19.05.1979

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    начальник вiддiлу

    Шинкоренко Дар’я Олександрівна

    20.05.1997

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Сердюк Людмила Захарівна

    20.05.1970

    Кафедра психології

    завiдувач кафедри

    Гроніна Леся Зіновіївна

    21.05.1972

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Михайленко Лідія Миколаївна

    21.05.1958

    Науково-навчальна лабораторія фізики, електротехніки та електроніки

    завідувач лабораторії

    Даниленко Лілія Юріївна

    22.05.1965

    Білоцерківський інститут економіки та управління

    головний бухгалтер

    Бажан Валентина Яківна

    22.05.1945

    Редакційний відділ

    менеджер по роботі з авторами

    Новак Ярослав Віталійович

    23.05.1977

    Білоцерківський інститут економіки та управління

    директор інституту

    Забута Нані Вікторівна

    23.05.1971

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Проценко Анастасія Володимирівна

    23.05.1988

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    асистент

    Гончар Інна Іванівна

    23.05.1980

    Науково-дослідна кафедра

    асистент

    Іванова Ірина Борисівна

    23.05.1960

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    завiдувач кафедри

    Колядич Оксана Іванівна

    23.05.1977

    Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

    старший викладач

    Давиденко Ганна Віталіївна

    24.05.1983

    Вінницький соціально-економічний інститут

    директор

    Ворона Олександр Васильович

    25.05.1925

    Кафедра дизайну

    завiдувач кафедри

    Беспалова Олена Ярославівна

    25.05.1969

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Гоч Юлія Вікторівна

    26.05.1987

    Відділ інформаційного забезпечення

    начальник вiддiлу

    Панасюк Олександра Андріївна

    26.05.1999

    Інститут права та суспільних відносин

    фахівець

    Колесникова Ніна Петрівна

    26.05.1961

    Бібліотека

    директор

    Костів Тарас Євгенович

    27.05.1991

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Пупишева Валентина Яківна

    27.05.1956

    Кіровоградський інститут розвитку людини

    директор

    Баген Юлія Анатоліївна

    29.05.1976

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Тимошенко Інесса Станіславівна

    30.05.1967

    Васильківський коледж

    директор

    Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

    31.05.1965

    Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

    дизайнер

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні 

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Мельник Катерина Володимирівна

    01.04.1984

    Кафедра фінансів та банківської справи

    доцент

    Корнійчук Анна Миколаївна

    01.04.1998

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    бухгалтер 1 категорiї

    Поєдинок Наталія Леонідівна

    01.04.1956

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Коваленко Ольга Василівна

    01.04.1973

    Кафедра маркетингу

    професор

    Захарченко Андрій Володимирович

    01.04.1971

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Смірнов Юрій Іванович

    03.04.1959

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Булах Тетяна Миколаївна

    03.04.1979

    Кафедра маркетингу

    доцент

    Борисов Руслан Геннадійович

    04.04.1972

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Данкевич Людмила Анатоліївна

    04.04.1980

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Ілюк Наталя Анатоліївна

    05.04.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Задніпряний Андрій Володимирович

    07.04.1993

    Центр інклюзивних технологій навчання

    фахівець

    Люшневська Тетяна Георгіївна

    08.04.1950

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Купрєєва Ольга Іллівна

    08.04.1969

    Кафедра психології

    доцент

    Сущенко Алла Михайлівна

    08.04.1988

    Музей

    директор

    Сухопара Олег Миколайович

    10.04.1961

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Зеленський Кирило Харитонович

    10.04.1942

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    професор

    Сухачова Ольга Олександрівна

    11.04.1984

    Кіровоградський інститут розвитку людини

    головний бухгалтер

    Горюк Павло Дмитрович

    11.04.1960

    Сторожинецький коледж

    директор

    Касімова Юлія Володимирівна

    13.04.1962

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Ретамосо Рохас Ерменехільдо Максимо

    13.04.1962

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    асистент

    Малиновська Ганна Миколаївна

    17.04.1985

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Баєва Валентина Іванівна

    17.04.1965

    Відділ по роботі з персоналом

    головний спецiалiст

    Петрученко Надія Михайлівна

    17.04.1985

    Кафедра психології

    доцент

    Гурський Ярослав Романович

    19.04.1958

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Лоза Галина Іванівна

    20.04.1960

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Курашова Лариса Анатоліївна

    20.04.1953

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    завідувач лабораторії

    Анісімова Анна Олександрівна

    20.04.1987

    Кафедра психології

    доцент

    Литовченко Олена Віталіївна

    22.04.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Терещенко Оксана Ярославівна

    23.04.1979

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    завідувач лабораторії

    Цикун Вікторія Миколаївна

    23.04.1995

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Безносюк Олена Іванівна

    23.04.1965

    Кафедра менеджменту туризму

    старший викладач

    Смольський Олександр Сергійович

    24.04.1968

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Бебик Валерій Михайлович

    24.04.1959

    Науково-дослідна кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій

    завідувач

    Гаврилюк Наталія Василівна

    24.04.1952

    Центр художньої творчості

    директор

    Щербина Олександр Андрійович

    25.04.1954

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Сергеєв-Горчинський Олексій Олександрович

    26.04.1988

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Стрельніков Микола Анатолійович

    27.04.1976

    Кафедра фінансів та банківської справи

    старший викладач

    Поліщук Віктор Семенович

    27.04.1947

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

    Боєва Тетяна Іванівна

    28.04.1961

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    старший викладач

    Бібер Світлана Гаврилівна

    28.04.1958

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Ткаченко Наталія Олексіївна

    28.04.1980

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    старший викладач

    Захарчук Олександр Васильович

    29.04.1963

    Кафедра фінансів та банківської справи

    професор

    Тис Любов Миколаївна

    30.04.1954

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    cтарший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Бурий Роман Зенонович

    01.03.1978

    Видавничо-друкарський комплекс Університету 'Україна'

    оператор копіювальних та розмножувальних машин

    Дредітов Анатолій Юхимович

    01.03.1942

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    завідувач господарством

    Дроботенко Валентина Юріївна

    03.03.1973

    Кафедра журналістики

    доцент

    Неділько Тетяна Петрівна

    04.03.1979

    Інститут філології та масових комунікацій

    заступник директора

    Дадерко Леонід Федорович

    04.03.1949

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    професор

    Сіренко Владислав Володимирович

    05.03.1997

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    інженер з комп'ютерних систем

    Григоренко Наталія Валеріївна

    06.03.1973

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Гончарук Віктор Леонідович

    06.03.1959

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Катинська Марина Георгіївна

    07.03.1981

    Кафедра фармації

    доцент

    Ткаченко Оксана Олексіївна

    07.03.1985

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    старший викладач

    Ускова Наталія Миколаївна

    08.03.1949

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    старший викладач

    Нікітенко Алла Олександрівна

    08.03.1981

    Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

    провідний бухгалтер

    Нагорнюк Інна Валентинівна

    09.03.1983

    Друкарський відділ

    брошурувальник

    Ратушенко Антоніна Тарасівна

    09.03.1956

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Кудрейко Олександр Миколайович

    10.03.1964

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    доцент

    Гаврилов Тарас Миколайович

    10.03.1985

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    асистент

    Гавриленко Тетяна Іллівна

    11.03.1947

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    професор

    Коштура Анжела Валеріївна

    12.03.1968

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    головний лікар

    Цопа Віталій Андрійович

    13.03.1961

    Кафедра менеджменту

    професор

    Коваленченко Володимир Федорович

    13.03.1953

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    доцент

    Зикова Ольга Ігорівна

    18.03.1990

    Кафедра менеджменту

    старший викладач

    Самарай Валерій Петрович

    18.03.1965

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Володько Людмила Олександрівна

    18.03.1963

    Коледж «Освіта»

    заступник директора з виховної роботи

    Могилівська Тамара Олександрівна

    18.03.1968

    Бібліотека

    головний фахівець

    Кучинська Тетяна Олександрівна

    18.03.1989

    Відділ організації наукової діяльності

    провідний фахівець

    Лопоносова Наталія Петрівна

    19.03.1976

    Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

    провідний бухгалтер

    Сичова Катерина Вікторівна

    20.03.1967

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Дубовик Наталія Миколаївна

    20.03.1971

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    асистент

    Мацегоріна Наталя Вікторівна

    20.03.1981

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    реабілітолог

    Андрейчук Леся Йосипівна

    20.03.1959

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Нестеренко Світлана Сергіївна

    21.03.1985

    Інститут економіки та менеджменту

    директор

    Ковальов Денис Валерійович

    23.03.1990

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    асистент

    Мірошниченко Ольга Іванівна

    23.03.1953

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    старший викладач

    Колійчук Людмила Олександрівна

    23.03.1984

    Бібліотека

    провідний бібліотекар

    Заяць Ірина Сергіївна

    23.03.1990

    Інститут соціальних технологій

    заступник директора

    Охріменко Ольга Всеволодівна

    23.03.1967

    Кафедра комп'ютерних наук

    старший викладач

    Батрак Григорій Іванович

    24.03.1946

    Інститут комп’ютерних технологій

    заступник директора з профорієнтаційної роботи

    Заворотна Катерина Вячеславівна

    25.03.1995

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    асистент

    Філоненко Юрій Миколайович

    25.03.1967

    Кафедра фінансів та банківської справи

    доцент

    Скрицький Петро Казимірович

    25.03.1954

    Служба президента

    радник з питань безпеки

    Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

    25.03.1947

    Кафедра менеджменту

    професор

    Зеленько Тетяна Анатоліївна

    26.03.1966

    Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

    заступник директора департаменту-начальник відділу

    Бобруйко Віталій Олексійович

    27.03.1997

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Сидоренко Віталій Анатолійович

    28.03.1993

    Відділ організації виховної роботи

    начальник вiддiлу

    Павленко Володимир Іванович

    28.03.1957

    Інститут комп’ютерних технологій

    директор інституту

    Дячинська Мирослава Владиславівна

    30.03.1972

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Зубко Роман Анатолійович

    31.03.1979

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому 

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Старовойт Надія Петрівна

    01.02.1972

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Винник Вікторія Віталіївна

    01.02.1996

    Інститут економіки та менеджменту

    фахівець І категорії

    Дробот Ольга Вячеславівна

    01.02.1965

    Кафедра психології

    професор

    Петренко Тетяна Володимирівна

    01.02.1977

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Бруль Костянтин Едуардович

    01.02.1963

    Центр інклюзивних технологій навчання

    головний фахівець

    Рубанік Наталя Григорівна

    01.02.1964

    Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

    начальник вiддiлу

    Новіков Володимир Васильович

    02.02.1994

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Гопкало Володимир Лаврентійович

    02.02.1954

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Хайдарова Тетяна Миколаївна

    03.02.1959

    Кафедра маркетингу

    старший викладач

    Кириленко Вадим Валентинович

    04.02.1986

    Департамент господарської роботи

    директор

    Ярошовець Тетяна Іванівна

    05.02.1974

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    завiдувач кафедри

    Аніщенко Наталія Вікторівна

    10.02.1957

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Москв'як Ігор Олександрович

    11.02.1958

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Сандовенко Ірина Василівна

    12.02.1974

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Нестеренко Інна Василівна

    13.02.1980

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Соседко Валентин Сергійович

    14.02.1999

    Відділ організації навчального процесу

    фахівець ІІ категорії

    Чебанова Світлана Миколаївна

    14.02.1977

    Горлівський регіональний інститут

    головний бухгалтер

    Гук Леонід Йосипович

    14.02.1959

    Кафедра дизайну

    завiдувач кафедри

    Галактіонова Ірина Володимирівна

    14.02.1976

    Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Хорунженко Галина Володимирівна

    14.02.1984

    Кафедра психології

    старший викладач

    Недашківський Сергій Миколайович

    16.02.1982

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    завідувач

    Сухоцький Анатолій Потапович

    17.02.1946

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Візерський Володимир Леонідович

    17.02.1933

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    слюсар

    Дюк Уляна Ігорівна

    18.02.1976

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Концева Валентина Володимирівна

    18.02.1960

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Горох Микола Олександрович

    20.02.1966

    Нікопольський коледж

    директор

    Петрова Лариса Миколаївна

    21.02.1962

    Коледж «Освіта»

    викладач

    Мельник Роман Володимирович

    21.02.1986

    Кафедра цивільного, господарського , адміністративного права та правоохоронної діяльності

    доцент

    Тугай Тетяна Іванівна

    21.02.1954

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    завiдувач кафедри

    Галісеєв Геннадій Володимирович

    22.02.1946

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

    Булкат Марина Сергіївна

    23.02.1987

    Кафедра конституційного права та теоретико-правових дисциплін

    доцент

    Фурман Світлана Станіславівна

    23.02.1960

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    старший викладач

    Терещенко Андрій Леонідович

    24.02.1968

    Інститут права та суспільних відносин

    директор інституту

    Чутченко Сергій Олекійович

    25.02.1981

    Кафедра менеджменту

    старший викладач

    Терещенко Олена Валеріївна

    25.02.1994

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    асистент

    Рокотчук Юрій Васильович

    25.02.1989

    Відділ фінансово-економічної роботи

    головний економіст

    Габ Ангеліна Іванівна

    25.02.1970

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Полешко Людмила Володимирівна

    26.02.1980

    Інститут економіки та менеджменту

    заступник директора

    Ізварін Ігор Вікторович

    26.02.1963

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Межуєва Наталія Олексіївна

    27.02.1963

    Інститут економіки та менеджменту

    провідний фахівець

    Євдокимова Валентина Володимирівна

    27.02.1962

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Присяжнюк Альона Ігорівна

    27.02.1991

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    асистент

    Дехтярук Микола Трохимович

    27.02.1951

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    професор

    Акіншина Ірина Миколаївна

    28.02.1970

    Кафедра журналістики

    доцент

    Богданова Любов Петрівна

    28.02.1952

    Купянський ЛЦДН

    завідувач

    Лебеденко Вадим Іванович

    28.02.1956

    Кафедра цивільного, господарського , адміністративного права та правоохоронної діяльності

    доцент

    Кнодель Людмила Володимирівна

    28.02.1949

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    професор

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні 

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Кисилиця Ірина Михайлівна

    01.01.1951

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Перепічка Василь Іванович

    01.01.1965

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Годун Валентина Панасівна

    01.01.1963

    Рівненський інститут

    головний бухгалтер

    Монтрін Ірина Ігорівна

    01.01.1987

    Кафедра менеджменту туризму

    доцент

    Музика Володимир Павлович

    01.01.1955

    Дубенська філія

    директор

    Чиханцова Олена Анатоліївна

    01.01.1983

    Кафедра психології

    доцент

    Бондаренко Володимир Михайлович

    01.01.1936

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    професор

    Мовчан Валентина Олексіївна

    01.01.1955

    Факультет біомедичних технологій

    декан

    Пасічняк Руслана Федорівна

    01.01.1974

    Кафедра психології

    доцент

    Самохін Микола Кузьмич

    02.01.1950

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Старєва Анна Михайлівна

    02.01.1961

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    директор

    Ізуїта Петро Олександрович

    02.01.1971

    Кафедра цивільного, господарського , адміністративного права та правоохоронної діяльності

    професор

    Позднякова Світлана Володимирівна

    02.01.1967

    Дубенська філія

    головний бухгалтер

    Денисенко Володимир Анатолійович

    03.01.1975

    Кафедра журналістики

    завiдувач кафедри

    Безуглова Тетяна Геннадіївна

    04.01.1981

    Відділ організації навчального процесу

    головний фахівець з педагогічного навантаження

    Одрібець Наталія Василівна

    04.01.1976

    Кафедра комп'ютерних наук

    доцент

    Потьомкіна Світлана Григорівна

    05.01.1962

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Шпильовий Юрій Вікторович

    06.01.1976

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії