Конференція "Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики"

29-30 листопада 2023 року, м. Київ

ХХIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики» (1 грудня 2023 року)

Інклюзивне освітнє середовище (4 листопада 2023 року)

Збірник ІОС-2023. Тези доповідей ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції. Частина 1

Збірник ІОС-2023. Тези доповідей ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції. Частина 2

Програма «XXIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики» (29-30 листопада 2023 року, м. Київ)

Інформаційне повідомлення «XXIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики» (29-30 листопада 2023 року, м. Київ)

1 секція конференції, презентація Світлани Анатоліївни Отенко:
    Знаходження ресурсів во всіх сферах життєдіяльності

XXIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики»

30 листопада та 1 грудня 2022 року, м. Київ

Інформаційне повідомлення «XXII Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики» (30 листопада та 1 грудня 2022 року, м. Київ)

Наказ № 121 від 09 листопада 2022 «Про проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики»

Тези доповідей ХХІІ міжнародної науково-практичної конференції

Частина 1

Частина 2

ХХІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ:
ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ

Збірник ІОС-2021. Тези доповідей ХХІ міжнародної науково-практичної конференції м. Київ, 24–25 листопада 2021 р. У двох частинах Частина 1.

Збірник ІОС-2021. Тези доповідей ХХІ міжнародної науково-практичної конференції м. Київ, 24–25 листопада 2021 р. У двох частинах Частина 2.

Інформаційне повідомлення «XXI Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики» (24-25 листопада 2021 року, м. Київ)

Наказ № 191 від 5 жовтня 2021 «Про проведення XXI Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики»

Наказ № 192 від 5 жовтня 2021 «Про проведення Конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти»

Наказ № 193 від 5 жовтня 2021 «Про проведення Конкурсу наукових робіт студентів з особливими освітніми потребами»

перейти на сторінку конкурсів наукових робіт

ХХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ"

Збірки наукових праць та доповідей з Міжнародної конференції : «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики»

Збірник тез ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ". Частина 1.

Збірник тез ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ". Частина 2.

Вступне слово Таланчук
      Виступ Марселя

Панель 2. ІНКЛЮЗІЯ ТА COVID-19 ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ

Усатенко_презентація
      Крістіна Адашко Edukacja wlasczajaca - Krystyna Adasko
      Ліна і Люда перекладена_Kijev_Presentation_2020 11
      Ліна і Люда Kijev_Presentation_2020 11
      Інгріда. in Covid situacion

Панель 3. ПІДТРИМКА МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ КРАЩІ ПРАКТИКИ

Доповідь Лариса Остролуцька «Експериментальне впровадження послуги «Персональний асистент» особи
      Презентація Лариса Остролуцька «Експериментальне впровадження послуги «Персональний асистент» особи
      Доповідь Світлана Маркуця «Практичний досвід працевлаштування молоді з синдромом Дауна»
      Доповідь Новік Л.Ф. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями

СЕКЦІЯ 1-3. Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід. Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі. Інклюзивне освітнє середовище Нової української школи.

Презентація Олени Чиханцової. Медичне обслуговування як фактор задоволеності життям людей з інвалідністю.

СЕКЦІЯ 4. МЕДИЧНА, ФІЗИЧНА ТА СПОРТИВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Христя Г. Е. Физическая терапия функциональных нарушений височно-нижнечелюстного сустава
      Доповідь Урясьєв С.Л. Візуальна діагностика
      Доповідь Просвірова О. О. Дихальна гімнастика та аутотренінг