pkuu@vmurol.com.ua

Зустріч із Юлією Ресенчук у рамках проекту "ТИ МОЖЕШ"

HUMAN Foundation – це спілка та соціальна платформа для людей усіх національностей, статей, релігій і походжень для обміну знаннями, навичками та вміннями в ім'я більш справедливого і соціально-економічно розвиненого суспільства.

Проект "ТИ МОЖЕШ" (#youcan) – це серія виступів успішних людей, яким для досягнення своєї мрії довелося долати життєві перепони, такі як: фізична обмеженість, проблеми зі здоров'ям, побутове насильство, шкідливі звички та ін. You Can у даний час функціонує як соціальна платформа.

З лютого 2018 року YOU CAN стартував в університетах і середніх школах для мотивації студентів і школярів.

І тепер You Can в Україні!

Коли?: 13 березня 2018

Час: 14:30

Де?: Київ, Відкритий міжнародний університет розвитку людини "України"

Адреса: вул. Львівська, 23.

Спікер: Юлія Ресенчук – у житті Юлі стався крутий поворот, коли в 2006 році вона потрапила в автокатастрофу. Дівчині довелося заново вчитися жити. Однак інвалідний візок не став для неї перешкодою пізнавати світ та досягти успіхів у житті. Зараз Юлія є відомою громадською діячкою, очолює Благодійний фонд "Асоціація інклюзивної країни" та просуває ідеологію інклюзії в українському суспільстві.

Для отримання додаткової інформації: mammadovaakhayala@gmail.com

Вхід вільний.

до списку оголошень