office@uu.edu.ua

XVІІ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ СЯЙВО НАДІЙ

XVІІ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ
„СЯЙВО НАДІЙ”
Учасники студенти з інвалідністю територіально відокремлених структурних підрозділів Університету “Україна”, а також інших навчальних закладів беруть участь у 2-му турі фестивалю в м. Києві.

Фестиваль творчості "Сяйво надій" проводиться у 4 етапи та передбачає два тури: 1-й тур - відбірковий, півфінальний; 2-й тур – фінальний (Гала Концерт). До участі у Фестивалі допускаються колективні та індивідуальні творчі роботи (доробки, результати наукових або спортивних досягнень) за номінаціями:
1.Пісенний вернісаж (народна, естрадна пісня, камерний спів, романси тощо, акапела чи під акомпанемент, соло чи в ансамблі);
2. Танцювальні ритми (хореографічні номери);
3. Жестова пісня (виконання жестової пісні);
4. Розмовний жанр і літературна творчість (декламування поезії та прози, зокрема авторської);
5. Виконавче мистецтво: театральне мистецтво (театральні постановки, КВК); музичне мистецтво (гра на музичному інструменті); авторська пісня (виконання власної пісні);
6. Художня творчість: художнє мистецтво (представлення власних малюнків, нарисів та інших художніх витворів) та дизайнерське мистецтво (конкурс дизайнерських проектів: інтер’єр, екстер’єр, ландшафт, реклама, сувенірна продукція, одяг і т.д.);
7. Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби власними руками: іграшки, плетіння, вишивка та інше);
8. Країна фантазій: фотографічне мистецтво (представлення власних фоторобіт); відео- та віртуальні презентації (оцінюються відеосюжети, актуальність теми та оформлення презентації); інженерне мистецтво (конструювання, робототехніка); все інше, чим можна здивувати журі;
9. Спортсмен року (оцінюються спортивні досягнення за останній рік);
10. Науковець року (оцінюються наукові здобутки за останній рік).
Кожна з номінацій передбачає одне призове місце. Крім цього, передбачено приз глядацьких симпатій, спеціальний приз журі та гран-прі Фестивалю

Переможці запрошуються до участі у фестивалі Гала-концерті, який відбудеться 26 листопада 2019
Хід проведення:
Перший етап (18.11.2018.) – 1-й тур Фестивалю – відбірковий, проходить на місцях (у базовій структурі, територіально відокремлених структурних підрозділах та інших навчальних закладах). Учасники, які пройшли відбірковий тур у своєму навчальному закладі (не більше, ніж один у кожній номінації), набувають статусу «Учасник Студентського фестивалю творчості «Сяйво надій». Призових місць немає, нагородження учасників навчальний заклад здійснює самостійно.
Другий етап (18.11-.22.11.2018) – збір заявок за встановленою формою (наведена нижче) для участі у 2-му турі Фестивалю в м. Києві. Створення журі із числа спеціалістів, членів громадських організацій, незалежних експертів для оцінювання представлених творчих робіт.
Третій етап (22.11-26.11.2018) – підбиття підсумків, визначення кількості учасників Фестивалю та повідомлення їх про дату і місце проведення 2-го туру в м. Києві.
Четвертий етап(26.11.2018) – 2-й тур Фестивалю – фінальний. Проводиться в Університеті "Україна" - вул.Львівська 23 з 13:30 до 16:00. Оголошення 19 переможців, які набувають статусу лауреатів Фестивалю. Нагородження їх дипломами та цінними подарунками, вручення статуеток символу Фестивалю.

Увага!на електронну пошту vovr_uu@ukr.net потрібно надіслати заявку на участь у ІІ турі і обов’язково копії студентських квитків та пенсійних посвідчень учасників. Відсутність копій вказаних документів робить неможливою участь даних осіб у фестивалі. Форма заявки у цій події окремим дописом! Бажаємо всім успіхів на фестивалі!

до списку оголошень