univ.ukraine@gmail.com

Вистава про подолання стереотипів та упереджень

13 червня 2019 року, з 12:00 до 13:15, Площа Знань Університету "Україна", м. Київ, вул. Львівська, 23

Инклюзивное Театральное Объединение "АРТ-Плейбек"
Міжнародний фонд "Відродження"
Університет "Україна" УУ University "Ukraine" UU

ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ

Інтерактивний інклюзивний перформанс "Спитай мене:Хто Я?"- це вистава про подолання стереотипів та упереджень щодо людей з різних соціальних груп.
Перформанс складається з постановочної частини на основі історій з життя акторів та імпровізації, де актори гратимуть історії глядачів, які виникнуть як відгук на виставу.

Перформанс «Спитай Мене: - Хто Я?» – це крок до соціальної інклюзії у широкому розумінні, де ми готові побачити один одного, сприймаючи відмінності, як цінність, а не як перешкоди до взаємодії.
Вистава показує правду життя. А правда - в історіях звичайних людей, кожного і кожної з нас. Як ми живемо? Ким себе вважаємо? Чому нам важливо бути тими, ким ми є або себе вважаємо? Як бачать нас оточення? З якими соціальними групами ми себе ідентифікуємо? Як ми взаємодіємо з різними соціaльними інституціями?
Відповідаючи на ці питання (або хоча б задаючи їх), нам стає зрозуміло, чому ми діємо так чи інакше.

Наше особисте - дзеркало системи суспільства, в якому ми живемо. І театр розкриває різні грані нашого життя, дає побачити більше, задуматися і, можливо, зробити перший крок до змін у своєму житті.

***
Проект зі створення інклюзивного інтерактивного перформансу "Спитай мене: хто я?" реалізується ГО "АРТ-Плейбек" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження (Міжнародний фонд "Відродження").

детальніше на сторінці Університету "Україна" в Фейсбук

до списку оголошень