univ.ukraine@gmail.com

ЛЕКТОРІЙ ПЕРМАКУЛЬТУРА В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Університет “Україна”, “Київський ландшафтний клуб”, ГС “Пермакультура в Україні”

ЗАПРОШУЮТЬ ВІДВІДАТИ ЛЕКТОРІЙ “ПЕРМАКУЛЬТУРА В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ”

ДЕНЬ: 18 березня 2019 р.

ЧАС: 15:00 - 18:00

МІСЦЕ: корпус 3, ауд. 3Л3, Університет “Україна”, вул. Львівська, 23 (р-н ст. метро «Житомирська»)

СПІКЕРИ:

Андрій Накорчевський, ландшафтний архітектор та сходознавець, лауреат премії Спілки архітекторів України, професор Університету Кейо (Токіо), професор Школи ікебани Охара (Токіо).

Оксана Джунь, ландшафтний архітектор, член Національної спілки архітекторів України, президент Київського Ландшафтного клубу

Валентина Мовчан, пермакультурний дизайнер, кандидат біологічних наук, декан факультету біомедичних технологій Університету «Україна»

Ландшафтні архітектори представлять свої високохудожні проекти – справжні шедеври ландшафтного мистецтва, де панує краса. Завдання пермакультурного дизайнера – внести в них елементи пермакультури, щоб зробити їх більш екологічними, самодостатніми, незатратними в догляді і продуктивними. У процесі дискусії ми будемо шукати єднання КРАСИВОГО і КОРИСНОГО.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Планується обговорення чисто декоративно-ландшафтних проектів (у нас і в Японії) і плодового саду звичайного (в Японії) з метою зробити їх пермакультурними, і біоплато різних конструкцій - як можна вдосконалити їх конструктивно і режим експлуатації

до списку оголошень