Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Фестиваль молодіжних ініціатив Youthday 18

Завдяки Центру інклюзивних технологій навчання Університету "Україна"на чолі з Юлією Ресенчук у цьому році на фестивалі молодіжних ініціатив Youthday18 буде простір інклюзивного освітнього середовища від співорганізатора Університету "Україна".

Простір №18, де можна відчути на собі та отримати відповіді на всі запитання щодо інклюзивного освітнього середовища та інклюзії загалом

 

Фестиваль молодіжних ініціатив Youthday `18

24 червня | 09:00 - 22:00
Парк імені Тараса Шевченка
_____________________________________________
Молодь захоплює!

Цього разу в парку Тараса Шевченка чекають 22 локації:

1) Важливості | 11:00 - 18:00
фестиваль громадських та державних організацій, молодіжних ініціатив та можливостей (більше 100), які змінюють країну та увесь світ на краще

2) Інформативності | 11:00 - 18:00
локація, яка координує фестиваль, і о 15:00 запрошує на майстер-клас від соціального театру Theatre Open Doors

3) Битва стилей на Youthday | 15:00 - 21:00
танцювальні батли серед дітей та дорослих, новачків та вже профі

4) Відчуй_спорт | 11:00 - 19:00
спорт без обмежень: майстер-класи, показові виступи, відкриті тренування, спортивні тренінги та змагання

5) Здоров'я | 11:00 - 19:00
локація, яка руйнує міфи, тестує на ВІЛ, гепатити та рівень глюкози. Тут розповідають про сексуальну освіту, першу невідкладну домедичну допомогу та здорове харчування

6) Лекторій YouthDay'18 | 13:00 - 18:00
історії, які надихають молодь робити зміни, незважаючи на вік та будь-які перепони
Лектори: Тимофей Милованов, президент Київської Школи економіки; Вероніка Крейденкова, студентка КНУ ім. Т.Шевченка, пластунка; Ivanna Papushenko, модель, авторка еко-будинків; Olga Yurkova ,співзазновниця Stopfake, TED Fellow; Денис Столбунов, активіст у Teenergizer; Юрій Юзич, експерт групи РПР "Молодіжна політика"; Микита Шульга , співзасновник проекту Компола, хоумскулер; Victor Artemenko, Iryna Shyba - співорганізатори нетворкінгу; Inga Kolba, керівник онлайн-видання «Студвей»; Валерій Пекар, викладач бізнес-шкіл KMBS та LvBS; Саша Романцова (Sasha Romantsova), правозахисниця, заступниця голови Центру Громадянських Свобод; Timur Demchuk, підприємець-викладач, керівник корпоративного навчання в KMBS; Эмма Хаммок (Emma Charlotte Hammock), американка, волонтерка GoCamp; Олександр Ірванець, поет, підскарбій групи "Бу-Ба-Бу"

7) Літературна | 12:00 - 20:00
тут ти зможеш почути Павло Коробчук, Oksana Gadzhiy, Mykola Antoshchak Sanya Mimruk, Поліна Горлач та багато інших молодих письменників та поетів (більше 30-ти)

8) #Музична_сцена | 16:00 - 22:00
молоді талановиті гурти, та музика від тих, кого ви добре знаєте
FRANCO, Navkolo Kola, Макс Пташник, Cherry-merry, Me'leron, Сальто Назад

9) Науково-технічна | 11:00 - 17:00
тут на тебе чекають наукові досліди, експерименти, технологічні новинки, справжні ракети та віртуальна реальність

10) ПроПрофесії | 11:00 - 18:00
можливості профорієнтації та саморозвитку, інтерактивний фотоквест

11) Ярмарок_соціальних_підприємств | 10:00 - 19:00
майданчик, на якому соціальні підприємства представляють свою діяльність, продають товари, пропонують різні послуги та діляться досвідом на лекторії:
Галина Лакуста, General Manager Enactus Україна; Анна Геніальна, project та event-manager Благодійний магазин Ласка; Шалфєєв Олег, засновник Майстерні механічних листівок «Шалфіки»; Катерина Сапнова, YEP; Михаил Богатырь (Mike Bogatyr), консультант з питань бізнес-планування та залучення інвестицій Synergy Development Consulting

12) Арт_Сайд | 12:00 - 18:00
локація сучасних українських художників, Молодіжна Фотосушка 2018, майстер-клас з анімування, живі селфі, фейс-арт та інші прояви мистецтва

13) БИТВА Городов 2018 | 09:00 - 19:00
щорічні всеукраїнські змагання з кросфіту

14) Дитяча | 11:00 - 18:00
арт-терапія, аква-грим, мехенді, гончарне мистецтво, спортивні ігри, міні-гольф, настільний теніс, енгрі бьордс, аерохокей, стрітбол

15) Медичності_юридичності | 11:00 - 17:00
лекторій на теми: "Вакцинація у дорослих і дітей" , "Міфи про найпопулярніші лікарські засоби", "Як говорити з дітьми?", "Розмови про сон", "Не отримуєш аліменти", "Як виконати рішення суду", "Протидія домашньому насильству" "Як зареєструвати Громадську організацію", "Реєстрація майна"

16) Жизнелюб | 11:00 - 18:00
танцювальний майстер-клас, фреш-макіяж та шахи

17) Ігрова | 11:00 - 18:00
Настільні ігри від Ігромаг - Світ Настільних Ігор, квести на логіку та уважність, гра «Футкіл», твістер, фрізбі та багато іншого

18) Простір підвищеної інклюзії | 11:00 - 18:00
локація, де кожен зможе відчути себе людиною з “необмеженими можливостями”

19) Шлюб_за_добу | 11:00 - 18:00
прийом документів для проведення державної реєстрації шлюбу, що відбудеться в цей же день

20) Я_маю_право | 11:00 - 18:00
Правові консультації для громадян від Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та ознайомлення з онлайн сервісами

21) Дивовижний_музей | 11:00 - 18:00
Інтерактивні стенди з живими знайомствами від дивовижних організацій

22) Фуд-корт | 09:00 - 22:00
Смаколики

Вхід вільний!

Фестиваль організовується молоддю для молоді, спільно з Київська міська державна адміністрація - КМДА, Управління молоді та спорту м.Києва, Київський молодіжний центр, Мiнiстерство молоді та спорту України, Міністерство юстиції України , Головне територіальне управління юстиції у місті Києві за підтримки Громадський бюджет Київ


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку оголошень